Center of Project Information


Перевірка контрагентів

           Перевірка надійності контрагента є важливим кроком у ділових операціях і відносинах

        Перевірка контрагента базується на аналізі інформації, що свідчить про фінансовий стан, стабільність і ліквідність, кредитні рейтинги, історію платежів та іншу відповідну фінансову інформацію.

       Враховується відповідність діяльності компанії, думка про неї на підставі інформації отриманої від інших компаній або осіб, які працювали з контрагентом.

Illustration

Переваги

 • Зменшення Ризику Шахрайства

 • Мінімізація Ризику Порушення Угод

 • Більш Глибоке Розуміння Бізнесу

 • Зменшення Ризику Невдач

При перевірці враховується

       Відповідність діяльності компанії, думка про неї на підставі інформації отриманої від інших компаній або осіб, які працювали з контрагентом. Відповідність діяльності законодавству та нормам галузевим правилам, ліцензійним вимогам та юридичні зобов’язання. Повідомлення щодо контрагента у новинах, статтях, постах та іншій загальнодоступній інформації, яка може пролити світло на їхню репутацію та надійність. Вивчення репутації контрагента в галузі. Вивчення характеру ведення бізнесу оскільки надійний контрагент має бути прозорим і доступним, забезпечуючи своєчасну та чітку комунікацію. Послужний список і досвід контрагента в галузі оскільки довгий і успішний послужний список може бути показником надійності. Страхове покриття або зобов’язання, що забезпечує фінансовий захист на випадок непередбачуваних подій тощо.Важливо зазначити, що ці кроки можуть відрізнятися залежно від характеру бізнесу та конкретної галузі. Крім того, консультації з нашими юридичними та фінансовими фахівцями можуть надати можливість Вам надати додаткові вказівки, адаптовані до Вашої конкретної ситуації

До складу перевірки входить:

  Зведена інформація по офіційним реєстрам

  Учасники та беніфеціари

  Господарська діяльність

  Фінансовий стан

  Наявність проваджень та боргів

  Статутні вимоги до підписанта

  Форма оподаткування

  Надійність та репутація

  Частка на ринку

  Бізнес-партнери

  Зв'язок із іноземними фірмами

  Взаємовідносини із державними структурами

  Репутація представників фірми

  Репутація представника для переговорів

  Історія розвитку компанії

  Регіон бізнесу контрагента

  Логістичні ланцюжки контрагента

  Контактність контрагента

  Індивідуальні запити замовника

Призначенням перевірки контрагентів є забезпечення того, щоб ваші бізнес-операції відбувалися в умовах максимальної безпеки та ефективності, а ризики були зведені до мінімуму.

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Made with