Center of Project Information


Перевірки AML/KYC/KYB

         AML — Anti-Money Laundering (протидія відмиванню грошей). Це комплекс заходів, які направлені на відвернення випадків користування фінансовою системою країни або фінансовою організацією задля легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом, чи фінансування тероризму. Перевірки актуальні для сфер діяльності пов’язаними з фінансовими активами відслідкувати яких надзвичайно важко наприклад криптовалютних активів.

Illustration

AML проверки передбачають:

● Перевірки юридичних осіб щодо можливого відмивання грошей та фінансування тероризму.● Перевірка, чи не застосовуються міжнародні санкції до юридичних осіб.● Перевірки можливого відмивання грошей та фінансування тероризму щодо фізичних осіб.● Перевірки чи не застосовуються міжнародні санкції до учасників юридичних – фізичних осіб.● Перевірки хто керував раніше та керує юридичними особами та несе відповідальність за управління юридичними особами та чи не застосовуються міжнародні санкції до цих осіб.● Перевірки хто є бенефіціарами юридичних осіб і чи не підпадають ці юридичні та/або фізичні особи під міжнародні санкції.

Принципи AML

             Принципи AML вже впровадили багато держав на національному рівні. Важливою складовою процесу є відмова від анонімності фінансових транзакцій та боротьба за їхню прозорість. Фінансові інститути використовують AML для перевірки бізнесу, який працює з готівковими розрахунками або має активи у готівці, тримає гроші на різних рахунках та в кількох банках, та переказує їх за кордон.            Перевірки AML потрібні для уникнення блокування рахунків. Ймовірність блокування коштів висока, особливо це актуально для активів у криптовалюті зокрема коли сигнал "санкційного" і "даркнет" ризику коштів становить 5% і більше.

Illustration

Переваги перевірок AML

 • Захист Репутації

 • Зменшення Ризику Втрат, Штрафів та Блокувань

 • Збереження Клієнтської Довіри

Перевірки KYB/KYC (Know Your Business/Know Your Client ) дозволяють сформувати чітке уявлення про вашого ділового партнера, незалежно від його місцезнаходження, впевненість у тому, що ваші ділові партнери не перебувають у списку санкцій, знання того, хто має право офіційно представляти/має право підпису від імені ділового партнера.

Етапи перевірки (KYB):

  Перевірка повних відомостей про реєстрацію та історія компанії

  Ідентифікація адрес офісів, номери телефону та факсу, адреси електронної пошти

  Ідентифікація видів діяльності, продуктів, товарних знаків

  Перевірка санкцій

Illustration

Етапи перевірки KYC — Know Your Client:

  Перевірка паспортних даних.

  Перевірка реєстраційних даних.

  Перевірка даних про місце проживання

  Інформація з баз даних

  Перевірка джерел походження коштів

Впровадження ефективної системи AML є необхідним елементом корпоративного управління та важливим аспектом забезпечення стабільності та законності діяльності підприємства.

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Made with