Center of Project Information


Моніторинг OSINT Top мененджменту контрагентів

    Розвідка по відкритих джерелах (англ. Open source intelligence, OSINT) - включає пошук, вибір і збір розвідувальної інформації з загальнодоступних джерел, а також її аналіз.        Вона передбачає використання даних, опублікованих користувачами Інтернету та організаціями.        Ці джерела можуть включати газети, веб-сайти, соціальні мережі, державні звіти та інші загальнодоступні засоби масової інформації. OSINT – це цінна техніка збору розвідувальної інформації, яка використовується різними організаціями.

Illustration

       OSINT включає різні методи та техніки, включаючи веб-пошук, аналіз даних, моніторинг соціальних медіа та аналіз загальнодоступних документів. Він також може включати геопросторовий аналіз, лінгвістичний аналіз та інші інструменти для отримання важливої інформації

Типи даних 

          У процесі обробки OSINT використовуються такі типи даних:- Дані з відкритих джерел: прямі дані, такі як фотографія, опублковані пости і т.д.- Інша інформація з відкритих джерел попередньо оброблена, відфільтрована та зібрана.- цікавить інформація, яка була поширена серед обраної аудиторії для відповіді на конкретне питання (публікації у телеграм каналах, на ютуб каналах тощо).- Підтверджений OSINT: надана професійними експертами.

Переваги отримання OSINT про контрагентів: 

 • Вивчити Репутацію та Надійність Top мененджменту Контрагентів

 • Захист Від Ризиків та Шахрайства 

 • Розуміти Позицію на Ринку та Вивчати Ринкові Тенденції Поведінки Контрагента 

 • Зменшення Ризику Неочікуваних Подій

Illustration

Етапи надання інформації:

  Наявність інформації в ЗМІ, що може підривати ділову репутацію

  Наявність інформації в соціальних мережах та професійних форумах, що може підривати ділову репутацію

  Наявність інформації в каналах месенджерів, що може підривати ділову репутацію

  Вивчення пов’язаних юридичних та фізичних осіб та публічної інформації про них

  Аналіз зв’язків з публічними особами

  Наявність інформації про судові справи та публічні заяви відносно таких справ

  Вивчення на підставі OSINT платоспроможності фізичної особи (інформація про наявність відкритих виконавчих проваджень, визнання фізичної особи банкрутом)

  Вивчення наявності нерухомості/автотранспортних засобів

  Аутентификация представленой информации

Таким чином, OSINT є цінним і широко використовуваним підходом для збору розвідувальних даних із загальнодоступних джерел. 

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Illustration

OSINT часто є найефективнішим, коли передбачає співпрацю між аналітиками з різними навичками та досвідом. Обмін думками та інформацією допомагає отримати більш повне розуміння. Його застосування охоплює різноманітні домени, і його важливість продовжує зростати зі збільшенням обсягу загальнодоступної інформації в Інтернеті. 


Made with