Center of Project Information


Відслідковування руху фінансових засобів

            Відстеження транзакцій передбачає моніторинг і аналіз потоку валют, з однієї адреси на іншу. Цей процес важливий з різних причин, зокрема з дотримання нормативних вимог, безпеки та розслідування підозрілої діяльності. Фінансовий аналіз вирішує питання поточного руху фінансових ресурсів, їх формування та використання, поточного та довгострокового планування діяльності. Він є засобом поєднання фінансового та загального менеджменту в частині аналізу, фінансового забезпечення стратегії підприємства. 

Illustration

Мониторинг транзакций 

            Моніторинг транзакцій – ефективний спосіб захисту коштів на рахунках клієнтів банку від розкрадання. Завдяки моніторингу можна: перевіряти транзакції, що здійснюються, за цілим рядом критеріїв і ознак. Шахрайські транзакції - це фінансові операції, які не були ініційовані або підтверджені власником грошових коштів. Дії шахраїв ґрунтуються: на компрометації даних банківського продукту. Моніторинг транзакцій дозволить запобігти шахрайським діям.              Постійне спостереження за транзакціями допомагає забезпечити високий рівень безпеки банківського продукту. Це знижує фінансові ризики банку та дозволяє надійно захиститися від дій шахраїв. Універсальне рішення для аналізу ризиків пропонує скористатися універсальним рішенням для моніторингу транзакцій та аналізу ризиків розкрадання даних

Переваги моніторингу транзакцій

 • Своєчасне Виявлення Підозрілих Транзакцій

 • Вдосконалення Процесу Внутрішнього Контролю

 • Захист Від Правопорушень

 • Швидка Реакція на Надзвичайні Ситуації

 • Забезпечення Фінансової Безпеки

Захист включає:

  аналіз клірингових та авторизаційних транзакцій
  оперативне прийняття рішень щодо блокування підозрілих грошових переказів
Illustration

Сервіс моніторингу транзакцій дозволяє:

  аналізувати транзакції, що здійснюються, і перевіряти їх на відповідність правилам безпеки;
  формувати звітність про виконану роботу

Завдяки універсальному рішенню можна відстежувати всі операції, включаючи транзакції із застосуванням криптоактивів, своєчасно ідентифікувати підозрілі транзакції та оперативно реагувати на шахрайські дії. Використання сервісу моніторингу транзакцій дасть змогу підвищити рівень безпеки використання фінансових інтернет-активів та захистити персональні дані клієнтів від потрапляння в руки зловмисників.З цією метою аналіз записів про переклади між сторонами, що зберігаються в ланцюжку даних – блокчейні; контроль адреси, що належить відправнику. Цю інформацію у системі називають входом (input); контроль інформації – суми, що переказується. У системі цю суму називають amount; контроль інформації – адресу одержувача, який називають виходом. У мережі ці дані позначають як output.

Етапи моніторингу: 

  Моніторинг адрес
  Використання інструментів Blockchain Explorer
  Аналіз транзакцій
  Кластеризація адрес
  Евристика та розпізнавання образів
  Оцінка ризику

Моніторинг великих транзакцій, незвичайних моделей або транзакцій до або з високоризикованих юрисдикцій допомагає оцінювати та зменшувати ризики

Illustration

Захист Інтересів Клієнтів

Компанії та фінансові установи можуть використовувати відстеження транзакцій для оцінки ризиків

Важливо зазначити, що хоча технологія блокчейну забезпечує прозорість, деякі користувачі можуть намагатися маскувати свої транзакції з метою конфіденційності чи незаконних цілей. Відстеження криптовалютних транзакцій здійснюється із застосуванням нових технологій і методів, які використовують наші провідні експерти.

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Made with